Göztepe ev eşyası depolama hizmetlerimize HOŞ GELDİNİZ !!!

Göztepe ev eşyası depolama firması olarak evinizde fazla olan eşyalarınızı, yeni alıp da kullanmadığınız eşyaları, kentsel dönüşümden dolayı eşyalarınızı koyabilmek için aradığınız depoları veya depoda kalmasını istediğiniz eşyalarınızı ANALİZ DEPOLAMA kusursuzca depoluyor. Göztepe ev eşyası depolama profesyonel ve eğitimden geçen genç ekip kadrosu ile Göztepe ev eşyası depolama, Kadıköy ev eşyası depolama, Erenköy ev eşyası depolama, bostancı ev eşyası depolama, feneryolu ev eşyası depolama, Fenerbahçe ev eşyası depolama, Caddebostan ev eşyası depolama ve yenisahra ev eşyası depolama ‘ya kurumsal hizmet sunmaktadır.

 Göztepe ev eşyası depolama

Göztepe ev eşyası depolama Hizmeti; Eşya depolama sistemimiz tam sizin sıkıntılarınızı giderecek bir hizmet. Eşyalarınız Şirketimiz tarafından ilk önce ambalajlanıp paketlenip numaralandırılıp ambalajlanmaktadır. Mobilyalarınızın sökümü yapılıp ambalajlanmaktadır. Yani bütün eşyalarınız paketlenip araca yerleştirilip depolarımızda düzgün bir şekilde sözleşmede belirtilen bölüme istifi yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan 2000 m2 kapasiteli depomuz ile sizlere kurumsal eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Mevcut dolarımız Depo Oda şeklinde olup ve de antrepo depolama hizmetimizde mevcuttur. +1 Oda Kiralama Hizmeti +1 oda kiralama konusunda ilk ve tek olduğumuzun öncelikle altınız çizmek istiyoruz. Bünyemizde bulunan odalarımızın kullanma şartlarından kısaca bahsedecek olur isek; kiralamak istediğiniz odanızda otomatik kapı bulunmaktadır. Mühürlü ve kilitlidir. Kapıya takılı olan kilidin anahtarı tarafınıza verilecektir. +1 Odalarımızın ebattı 5 m2 – 10 m2 – 15 m2 – 20 m2 olarak 4 sınıfa ayrılmaktadır. +1 odanın yükseklik ölçüsü (2 m2) standarttır. m2 Kiralama Hizmeti Müşterilerimize m2 kiralama hizmetinde vermekteyiz. Kısaca bahsedecek olur isek; geniş hacimli eşyalarınız, otomobiliniz, yatınız, komple ev veya villa eşyalarınız veya iş yeri malzemeleriniz için sunduğumuz bu hizmetimiz, müşterilerimize büyük bir fırsat ve kolaylık sağlamıştır. Aktarma Araç Hizmeti Eşyalarınızı bir yerden diğer bir adrese taşınması için sadece araç ( şoförlü ) hizmeti vermekteyiz. Araçlarımız 40 m3 – 55 m3 – 60 m3 ve 130 m3 olarak 4 sınıftan oluşmaktadır. İsteğinize göre aynı gün veya belirlediğiniz tarihte araçlarımız uzman şoförlerimiz ile birlikte size firmamızı temsil edecektir.

Göztepe ev eşyası depolama ücretleri

Göztepe ev eşyası depolama ücretleri, Göztepe ev eşyası depolama fiyatları, Göztepe ev eşyası depolama firmaları, Göztepe ev eşyası depolama şirketleri, Göztepe eşya depolama, Göztepe ev depolama, Göztepe depolama, Göztepe depolama şirketleri, Göztepe ev depolama, Göztepe depolama firmaları , Göztepe ev eşyası taşıma ve depolama, Göztepe ev taşıma ve depolama olarak sizlere depolama ücretleri hakkında bilgi aktaralım. Göztepe ev eşyası depolama firmaları olarak sizlere ev eşyası depolama ücretleri hakkında bilgi verdik biraz eğer detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi arayınız. Göztepe eşya depolama ve güvenlik sistemleri Göztepe eşya depolama ve güvenlik sistemlerimiz oldukça profesyonel ve yoğundur. Örneğin depolarımızda bulunan güvenlik personelleri depolarınızı 7/24 gözeterek ve kamera sistemleri ile izlemektedir, depolarımız da gece bekçileri ve gündüz bekçisi bulunmaktadır.

GÖZTEPE EV EŞYASI DEPOLAMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 451 18 40