Anadolu yakası ev eşyası depolama hizmetlerimize hoş geldiniz. Anadolu yakası ev eşyası depolama firması olarak Anadolu ev eşyası depolama ve Anadolu ev eşyası depolama olarak Avrupa yakası ev eşyası depolama talepleriniz de siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Anadolu yakası eşya depolama şirketleri olarak Avrupa kalite standartlarında tamamen kurumsal ve sigortalı bir prensip ile eşyalarınızı depoluyoruz. Anadolu  eşya depolama firması olarak neler yapıyoruz ?

  1. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. (keşif  uzmanı)
  2. Eşyalarınız için tek kullanımlık malzeme temin ediyoruz.
  3. Eşyalarınızın depolama sürecinde eşyalarınız için sigorta poliçesi hazırlıyoruz.
  4. Eşyalarınızı alabilecek odalı depolarımızdan bir depo ayarlıyoruz.
  5. Eşyalarınızı ambalajlamak ve taşımak üzere personel belirliyoruz.

Anadolu ev eşyası depolama olarak 1987 yıllından beri Anadolu yakası evden eve nakliyat ve Anadolu yakası ev taşıma hizmetleri sunmaktayız. Avrupa yakası nakliye firmaları arasında Anadolu evden eve nakliyat ve Anadolu ev eşyası depolama şirketimiz ön saflarda yer almakta ve diğere nakliye şirketlerine öncülük yaparak adını markalaştırmıştır.

Anadolu yakası  ev eşyası depolama

Anadolu yakası ev eşyası depolama firmaları arasında yer alan Anadolu DEPOLAMA şirketimiz sigorta poliçesi kapsamında altında eşyalarınızı depolayarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Anadolu yakası ev eşyası depolama fiyatları ve Anadolu yakası ev eşyası depolama ücretleri hakkında sizlere fiyat poliçemiz hakkında biraz bilgi verelim.

Anadolu yakası ev eşyası depolama ücretleri ve fiyatları

Anadolu yakası ev eşyası depolama ücretleri ve Anadolu yakası ev eşyası depolama fiyatları ile ilgili Anadolu  yakası eşya depolama olarak sizlere bilgi sunacağız.

Minimum Depo sözleşmesi
1 ay
6 ay’dan Fazla
1+1 Ev Eşyası Depolama
250 TL + KDV (AYLIK)
230 TL + KDV (AYLIK)
2+1 Ev Eşyası Depolama
310 TL + KDV (AYLIK)
270 TL + KDV (AYLIK)
3+1 Ev Eşyası Depolama
380 TL + KDV (AYLIK)
340 TL + KDV (AYLIK)
4+1 Ev Eşyası Depolama
450 TL + KDV (AYLIK)
410 TL + KDV (AYLIK)
Dubleks Ev Depolama
580 TL + KDV (AYLIK)
                 560 TL + KDV (AYLIK)

 

Yukarıda Anadolu  yakası ev eşyası depolama ücretleri hakkında sizlere bilgi sunmuş bulunmaktayız detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Anadolu yakası eşya depolama

Anadolu yakası eşya depolama olarak tüm eşyalarınız eğitimli personellerimiz tarafından toplanılarak depolamaya hazır halle getirilir ve sizinle eşyalarınız için sayım yapılarak sözleşme imzalanır. Sözleşme poliçesi siz de kalır taşınma işlemi bittiğinde sizde depomuzu ve eşyalarınızın gireceği oda depoları görmeye gelebilirsiniz. Anadolu yakası evden eve nakliyat ve eşya depolama olarak Anadolu yakası ev eşyası taşıma ve depolama taleplerinizi sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Avrupa yakası ev eşyası depolama talepleriniz için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Anadolu yakası ev eşyası depolama için okuyunuz.

ANADOLU YAKASI EV EŞYASI DEPOLAMA

ANADOLU YAKASI EV EŞYASI DEPOLAMA” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 451 18 40