Darıca ev eşyası depolama firmasına hoş geldiniz Darıca ev eşyası depolama firması olarak evinizde veya ofisinizdeki fazla eşyalarınızı atmaya kıyamadığınız da biz depoluyoruz. Darıca depolama olarak öncelik ile eşyalarınızı keşif etmek üzere sizlere ücretsiz ekspertiz personelli gönderiyoruz ve eşyalarınızı keşif ettiriyoruz. Ücretsiz ekspertiz personelimiz sizinle ev eşyası depolama hizmetimiz hakkında gerekli olan tüm bilgileri sunarak sizlere daha iyi nasıl hizmet verebileceğimiz aşamasında sizlere bir kaç sorular soracaktır. Darıca ev eşyası depolama firmaları taleplerinizde firmamız ile görüşmeden karar vermeyiniz. Darıca eşya depolama hakkında sizlere bir kaç bilgi verelim.

  • TÜM EŞYALARINIZI BİZ TOPLUYORUZ.
  • MOBİLYALARINIZI SÖKÜYORUZ.
  • BEYAZ EŞYALARINIZI VE DİĞER TÜM EŞYALARINIZI AMBALAJLIYORUZ.
  • EŞYALARINIZ İÇİN SİGORTA POLİÇESİ HAZIRLIYORUZ.

Darıcaev eşyası depolama

Darıcaev eşyası depolama firması olan PROKENT DEPOLAMA 1987 yıllından beri Darıca evden eve nakliyatve Darıcaeşya depolama hizmetleri sunmaktadır. Sunmuş olduğu hizmet tamamen kurumsal olup Avrupa standartlarında hizmet vermektedir. Darıca depolama şirketimizin sunduğu Darıca ev eşyası depolama fiyatları ve Darıcaev eşyası depolama ücretleri anketimize katılmanıza sizi davet ediyoruz.

Darıca eşya depolama

Darıca eşya depolama firmaları olarak sizlere uygun fiyat poliçesi ile hizmet sunmaktayız.Darıca ev eşyası depolama ücretleri hakkında sizlere biraz bilgi aktaralım.

  • 1 + 1 = 150 TL + KDV + SİGORTA = AYLIK
  • 2 + 1 = 250 TL + KDV + SİGORTA = AYLIK
  • 3 + 1 = 350 TL + KDV + SİGORTA = AYLIK
  • 4 + 1 = 450 TL + KDV + SİGORTA = AYLIK
  • 5 + 1 = 550 TL + KDV + SİGORTA = AYLIK
  • Diğer eşya çoğunluğunuzun aylık ücretlerine ekspertiz personelimiz karar verecektir.

 

Darıca evden eve nakliyat eşya depolama

Darıca evden eve nakliyat eşya depolama nakliye firması olarak tüm depolama talepleriniz de sizleri yalnız bırakmıyoruz. Ücretsiz ekspertiz personelimiz ile taşınma tarihinizde sizi taşınma stresinden kurtarmak için taşınma sürecinizi bitirene kadar sizleri yalnız bırakmamak ve personellere referans  olmak üzere evinize gönderiyoruz. Darıca ev eşyası depolama şirketleri  ve Darıca ev eşyası depolama firmaları arasında diğer tüm nakliye şirketlerine öncülük yapmaktan gurur duyar ve Darıcaev eşyası depolama firması olarak müşteri memnuniyeti ile ilerelemeye  devam etmekteyiz. Darıca ev eşyası depolama da bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

DARICA EV EŞYASI DEPOLAMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 451 18 40