Evden eve depolama  firması olan Eczacıbaşı Eşya Depolama şirketi sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Ev eşyası depolama alanında profesyonel personellerimiz ve 1000 m2 depolarımız ile atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı saklıyoruz. Sakladığımız eşyalarınızı dilediğiniz zaman gelip görebilme veya ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınızı alma hakkına da sahipsiniz. İstanbul ev eşyası depolama da ücretsiz ekspertiz personelli gönderiyoruz. Ücretsiz ekspertiz personelli eşyalarınızı keşif etmeye gelen görevli çalışanımız dır. Ücretsiz ekspertiz sizlere ev eşyası depolama fiyatları hakkında bilgi sunan, aylık eşya depolama ücretleri hakkında bilgi sunan ve eşyalarınız için kullanılacak depolama malzemesi ile eşyalarınız için depomuzda yer ayırtır, ve sizinle gerekli olan tüm depolama koşullarını konuşur eğer anlaşma sağlanır ise sözleşme poliçesi hazırlayarak sizin için yer ayırtır.

Evden eve depolama 

Evden eve depolama alanında kendini aşan firmamız ile eşyalarınız güvence altında çünkü eşyalarınız için sigorta poliçesi hazırlayarak eşyalarınızı tüm doğal afet ve hırsızlıklara karşı koruyoruz. Evden eve depolama  alanında personel gücümüz ile oda depolarımızda eşyalarınızı saklıyoruz.

Eşya depolama

Eşya depolama firmaları arasında ön saflarda olan Akıllı depo eşyalarınızı evinizde sizin ön referanslığınız da A’dan Z’ ye özel ambalaj malzemleri ile ambalajlayarak üzerlerine nerenin eşyası olduğunu ve kime ait olduğunu yazarak eşyalarınızın karışmaması için önlem alırlar.  Pratik depolama sistemi ile eşyalarınızı koyduğumuz oda depoların anahtarlarını sizlere teslim ediyoruz, Kiralık eşya depolama firmaları na öncülük yapan SABANCIOĞLU EŞYA DEPOLAMA firması sizlere kiralık eşya depolama fiyatları veya kiralık eşya depolama ücretleri hakkında bilgi sunacaktır.

 Aylık eşya depolama ücretleri & fiyatları

Aylık eşya depolama ücretleri ve Aylık eşya depolama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ister bizi arayarak ister de buradan bakabilirsiniz.

  • 1 + 1 = 200 TL + KDV + AYLIK
  • 2 + 1 = 250 TL + KDV + AYLIK
  • 3 + 1 = 350 TL + KDV + AYLIK
  • 4 + 1 = 400 TL + KDV + AYLIK
  • 4 + 2 =  450 TL + KDV + AYLIK 
  • 5 + 1 =  450 TL + KDV + AYLIK
  • 5 + 2 = 500 TL + KDV + AYLIK

Yukarıda da belirtiğimiz gibi aylık eşya depolama ücretleri ve aylık eşya depolama fiyatları hakkında sizlere bilgi sunmuş bulunmaktayız. detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Evden eve depolama taleplerinizde bizi tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİZ.

0533 451 18 40