Zekeriyaköy eşya depolama hizmetlerimize hoş geldiniz Varan nakliyat ve Zekeriyaköy ev eşyası depolama şirketi olarak siz değerli müşterilerimize oda depolarımızda kurumsal sigortalı ve garantili ev depolama hizmetleri sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizi bu hizmete dahil etmek için 7/24 hızlı ve pratik bir şekilde çalışıyoruz. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinde dahi olmak üzere zor olan nakliyat ve depolama hizmetleri mini vip araçlarımız ile kolaylaştırdık.

arama
arama

Zekeriyaköy Eşya Depolama Firmaları

Ev Depolama
Ev Depolama

Zekeriyaköy eşya depolama firmaları arayışlarınızda sizlere en yakın şubelerimizden bilgi alabilir ve eşya depolama talebiniz ile ilgili en uygun fiyatı alabilirsiniz. İstanbul’da en iyi konumlarda olan depolama tesislerimiz sayesinde ev veya ofis eşyalarınızı rütübetsiz ortamlarda hijyenik bir şekilde depoluyoruz. Eşya depolama şirketleri arayışlarınızda gözünüz kapalı tercih edebileceiniz ve ailenize tavsiye edebileceğiniz ev depolama firması olmak için 7/24 çalışıyor ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ev eşyası depolama alanında profesyonelleşen firmamız size bir iş bırakmadan tüm eşyalarınızı depolama şartlarına uygun bir şekilde evinizin içinde paketleyip hazırlamaktadır.

Zekeriyaköy Eşya Depolama Fiyatları

Zekeriyaköy eşya depolama fiyatları hakkında bilgi edinmek için lütfen aşağıda hazırladığımız tabloyu inceleyiniz ev eşyası depolama ücretleri aylık depolama ve yıllık depolama olarak tahmini dip fiyatlardır.

Eşya Depolama
Eşya Depolama

Aylık Eşya Depolama                         Yılık Eşya Depolama

  • 1+1 Eşya Depolama :          200 tl + KDV Sigortalı                        2.200 tl + KDV Sigortalı
  • 2+1 Eşya Depolama :         250 tl + KDV Sigortalı                        2.800 tl + KDV Sigortalı
  • 3+1 Eşya Depolama :        350 tl + KDV Sigortalı                         4.000 tl + KDV Sigortalı
  • 4+1 Eşya Depolama:         400 tl + KDV Sigortalı                        4.600 tl + KDV Sigortalı
  • Daha Büyük :                     600 tl + KDV Sigortalı                         6.500 tl + KDV Sigortalı
  • Parça Eşya Depolama :     150 tl + KDV Sigortalı                         1.700 tl + KDV Sigortalı

Yukarıda eşya depolama fiyatlarımız hakkında sizlere tahmini dip fiyatlarımızı yazarak ulus eşya depolama fiyatları hakkında bilgi verdik lütfen inceleyiniz detaylı bilgi ve randevu almak için de lütfen bizi arayınız.

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat

Zekeriyaköy evden eve taşımacılık ucuz ev taşıma hizmetleri yanı sıra depolama hizmetlerine yönelen firmamız Zekeriyaköy evden eve nakliyat taleplerinizde ise ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınacak eşyalarınızın önceden keşifini yapar ve taşıma sürecinde sorunsuz bir taşıma hizmeti sunmak için tüm hazırlıkları yapar.

Tarabya Eşya Depolama İçin Okuyunuz

Bostancı Eşya Depolama İçin Tıklayınız.

Zekeriyaköy Eşya Depolama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 451 18 40